jitkavarekova 29.01.2016 08:04
Přestup v Dubaji 

Má někdo zkušenosti s přestupem v Dubaji. Letíme s Flydubai a na přestup máme 1 hodinu. Zdá se mi to krátká doba. Chtěla bych vědět jestli někdo má zkušenosti, jak se to dá stihnout.

3Dáda 17.03.2017 07:18
Re: Přestup v Dubaji 

Přestup v Dubaji se v pohodě stihne, veškeré přestupy mají srozumitelně popsané a když opravdu nevíte, mají tam spoustu lidí, kteří cestu poradí, ukáží. Emirates létají na terminál 3 a odtud zase odlétají. Z Prahy dostanete tác s jídlem, ovoce, zákusek, čaj - káva, nealko, alko k obědu nebo večeři. Když se do Prahy z Dubaje vracíte, tak před obědem ještě podávají snídani, která je stejně vydatná jako oběd. Z Dubaje do dalších destinací jsem vždy dostal další jídlo, stejné jako z Prahy do Dubaje. V průběhu letu máte možnost požádat letušky nebo si sami dojít pro jakékoliv pití alko i nealko.

Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 10:33 158.255.26.***
Re: Přestup v Dubaji 

Mám dali aj lístky na stravu, ktoré sme pri prestupe využili (Emirates). Zoznam reštaurácii, kde sme mohli jesť, bol veľký. Bolo to pri ceste na Mauricius a aj pri spiatočnej ceste. V Dubaji sme boli cca 3 - 4 hodiny. Pri prílete do Dubaja z Viedne nás čakal hne´d po výstupe z lietadla, ešte pred vstupom do tranzitu, autobus (let Mauricius a Austrália) a ten nás previezol na iný terminál.

:-) :-) :-)

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2018 14:09 93.91.150.***
Re: Přestup v Dubaji 

emirates setri - zadne poukazi na jidlo - v nejlevnejsi ekonomi sedadla za poplatek - jen 20 kg zavazadlo - spinave zachody - rozbite sedacky - zrusena pobočka na prikopech atd atd. - proste se stavaji průměrnou spolecnosti

3Dáda 06.03.2018 07:05
Re: Přestup v Dubaji 

Flydubai jsem k cestě na Srí Lanku nevyužil, tak nemohu informovat. Letěl jsem s Emirates. Jelikož se čekalo v Dubaji asi 11 hodin, tak nás po příletu do Dubaje odvezli do hotelu. V hotelu jsme přespali, ráno jsme dostali snídani a opět nás odvezli na letiště. Všechno bylo v ceně. (((clap)))

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@