A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Srí Lanka - Diskuze

Původní dotaz

Počasí na Srí Lance v lednu

| TCM123
TCM123
17. ledna letíme na Srí Lanku. Návrat 31.1.2011. Máme dvě místa vloná a jedeme čtyři Orbiňáci :-) . Má li někdo zájem (DVA lidi) přibereme :-) . Itinerář mohu zaslat i s kalkulaci cen na soukromý email.Dovolená bude spojena s návštěvou malé dívenky ve Wadduwě, se kterou si již píšu déle jak rok a půl. Srí Lanku znám celkem obstojně. Chce to rychlé rozhodování, pokud jsou letenky za slušnou cenu jak z Prahy, tak Vídně. Nikoho nenutíme ale věřte, že to bude stát zato. Ferdyš ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan
05.03.2015 09:31 37.188.138.***
Počasí 

Prosím nevíte někdo jaký je počasí v květnu na jihu sri lanky? Dekuji

ssinka neprihlasena
07.01.2014 21:56 90.182.248.***
Re: Počasí na Srí Lance v lednu 

Pocasi bude urcite hezke, bohuzel okoli Kalutary musim hodnotit jako nejmene pozitivni zazitek z celeho cestovani po SL. Kalutara = ruska riviera. Je jich tu opravdu neuveritelne plno, vse je jim prizpusobeno. Vcetne cen (pouze doporuceni dobra cena za napodobeninu Billabongu, o ktere budou zarucene tvrdit, ze je original je 600 rupii, nikoliv 3.500 :)). Ve meste jsou vsechny popisy, jidelaky rusky a veskera obsluha tak taky mluvi:)

TCM123 07.01.2014 11:11
Počasí na Srí Lance v lednu 

Ahoj cestovatele. 15 ledna letím na srílanku a chtěl jsem se zeptat jaký je tam počasí? Na co se máme připravit:-). Jedem do letoviska Kalatura do hotelu Ramada resort. Dík za odpověd Jirka

didule 24.10.2010 22:58
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Příprava 

tak domlouvání tam se neboj.Tam sand každý mluví česky, anglicky, německy, nikoho ničím nezaskočíš :-D :-D
užij si to...ooo,jak ti závidím 8-O 8-O

admin2 22.10.2010 16:38
RE: RE: RE: Srí Lanka 2011 

Zdravim, bohuzel tak rychle to pridani jeste nebylo - chystame se pridat postupne vsechny zeme, zatim pribylo Nemecko a Velka Britanie. Diky za pochopeni:(

nov 21.10.2010 22:02
RE: RE: Srí Lanka 2011 

Nejprve bych chtěla "poděkovat" Adminovi,který sliboval před dvěma měsíci vlastní stránku o Srí Lance,která stále není!! :-(
Chci se ostatních zeptat,jestli nemá někdo zkušenosti z hotelů Serendib,Club Bentota oba jsou v Bentotě.Předem díky za odpovědi.Zuzana

• Anonym (1)
Ajaja 19.10.2010 05:02
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Příprava 

didule: tak to Ti držím palce, ať se všechno naplní, neb všude je na co koukat a co poznávat. Tu Indonésii jsem také koukala a také by se mi líbilo vidět to na vlastní oči... ;-)

Na domlouvání se jsem také zvědavá. Doposud jsem si vystačila s "hotelovou" AJ, tak snad to půjde i tady... :-D

didule 17.10.2010 20:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Příprava 

Buď klidná, jedeš s někým, kdo to tam zná.Já jela poprvý sama s letenkou a kámošem,co se těšil.Neumí ani slovo aj nj...o jiných nemluvě a jen se dušoval,aby se mi nic nestalo,že by se ani zpátky do ČR nedostal.
Takže já byla nervní 14 dní před odletem, nechtělo se mi, bála jsem se...Pak, když po tom celým dni ti přijde sms na tlf. jsem na letiště, já bílé triko,hnědé kalhoty. Vlezeš do tý příletový haly a tam samej černej v bílých trikách a tmavých kalhotách,tak jsem myslela,že mi klepne!!
Ale cedulak DITA + VÍTEK !!!
Tak tam jsem poskočila dva metry,objala našeho zachránce a jeli jsme....
strašně ti to závidím,to poprvé a přeju....
Do MExika jedu s kámoškou,co tam žila.Takže budem pár dní v Puebla.Pak někam k moři ato se rozhodujeme, Cancún,Puerta Vallarta, Puerto de la Cruz,Del Carmen,Tulum,Riviera Maya...takže tak......
V Dominikáně mám zas kluka,co se tam stěhuje a nějaký známý.Takže tam koupím jen letenku, bydlet budu u něj...se tu od vás vlastně učím,jak cestovat....
Teď jsem koukala na Z1 na Indonésii a další brzký krok, bude tam!!!!!!!!Bali......
jdu ti teda prolézt tu Dominikánu.....zatím.... 8-)

Ajaja 16.10.2010 06:11
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Příprava 

didule: jj, jdu Ti v patách :-D ;-)
A jasně - s Ferdyšem je to "v poho", to je jistota ;-) Ale znáš to, vzpomenu si, že jedu... a už mi kmitne hlavou "jak to, jak ono.."... A pak si říkám, že takhle se to honí hlavou asi každému, takže když se to napíše sem, bude to pro všechny... ;-) ¨

O Mexiku jsem také uvažovala, zatím jsem na to nenašla "parťáka". Na Dominikáně už jem byla (konečně jsem Tě v něčem předstihla :-D ) a bylo to fajn - recenzi hotelu i fotečky mám na profilu, ale to Ty víš. Jaký hotel jsi si vybrala ?

didule 13.10.2010 18:14
RE: RE: RE: RE: RE: Příprava 

ptej se klidně.Ale esli jedeš s Ferdyšem,tak v poho, když už tam byl a zná to.Se pěkně následujem,viď??
UAE teď Srí Lanka
bude se ti tam líbit, myslím, že tě to chytne mooooc za srdce. Já jsem tam byla ten nejšťastnější člověk pod sluncem,plná energie a vůbec nevím, čím to...teda asi vím.Jestli víš o čem mluvím.Ta zem ti učaruje.
Známá se tam vdává, já tam snad poletím taky v únoru 8-) 8-) 8-)
užij si to, moc.
My letíme do Mechika v dubnu, to vím na 100%!! A Dominikána v říjnu. Tys tam byla,viď??

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu