A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Srí Lanka - Diskuze

Původní dotaz

Casovy harmonogram na Sri Lanku

| sprite1
sprite1
Chystame sa na Sri Lanku pocas Vianoc. Chcem sa spytat , ci sa da stihnut takyto program s touto casovou dotaciou:
Po prilete (rano o 5,00) hned na Sygiriu asi busom 1 noc - Levia skala, Kandy busom - 2 noci (jazero+ chram + botanicka zahrada), Ella vlakom - 1 noc (cajove plantaze), Udawalawe vlakom - 1noc safari park a potom uz na plaz do Mirissi a Unawatuna. Uvazujem aj nad tym, ze Sygiriu vypustit nakolko vstupne 30 USD sa mi zda privysoke, kedze sme 4-clenna rodina. Poradite mi pripadne co viac by sa dalo vidiet ? Pripadne poradite sposob dopravy ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tina21 off
20.07.2015 11:04 92.52.53.***
Re: Casovy harmonogram na Sri Lanku 

Pohybovať sa po SriLanke miestnymi autobusmi je časovo nesmierne náročné a navyše technický stav autobusov je mizerný. My sme na okruh zvolili prenájom auta so šoférom a neľutovali sme. Dokonca aj autom musíte počítať s presunovou rýchlosťou ccai 40km/hodinu.

Ešte by som radila nevynechať jaskynné chrámy v Dambulla a sloní sirotinec pri Kandy. :-\

sprite1 20.07.2015 10:41
Casovy harmonogram na Sri Lanku 

Chystame sa na Sri Lanku pocas Vianoc. Chcem sa spytat , ci sa da stihnut takyto program s touto casovou dotaciou:
Po prilete (rano o 5,00) hned na Sygiriu asi busom 1 noc - Levia skala, Kandy busom - 2 noci (jazero+ chram + botanicka zahrada), Ella vlakom - 1 noc (cajove plantaze), Udawalawe vlakom - 1noc safari park a potom uz na plaz do Mirissi a Unawatuna. Uvazujem aj nad tym, ze Sygiriu vypustit nakolko vstupne 30 USD sa mi zda privysoke, kedze sme 4-clenna rodina. Poradite mi pripadne co viac by sa dalo vidiet ? Pripadne poradite sposob dopravy ?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu