A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Srí Lanka - Diskuze

Původní dotaz

NP Sinharaja

13.07.2016 20:00:52 | mira.nofear
mira.nofear
zdravím, rád bych pokud někdo byl v NP Sinharaja na Srí lance, a má nějaké rady, tipy atd. kolem :) někde jsem četl, že vstup tam je pouze s přiděleným průvodcem, nevíte zhruba cenu tohoto průvodce, vstupu atd. ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.02.2019 09:43:39 46.135.90.***
Re: NP Sinharaja  

Za mne Sinharaja skvělá, zařizováno přes Isuru www.ombralanka.com , měli jsme to i s obědem (tak dobré kari to bylo).. Procházka cca 3 hodiny, ano vlhko - je to deštný prales, endemické druhy fauny i flóry, koupání pod vodopádem..byli jsme v dubnu, výlet z Unawatuny..za mne ano :))
Čakíta

Catherly 18.03.2018 15:59:49
Sinharaju klidně vynechte  

NP Sinharaja jsem navštívila letos v únoru. Vstupné s průvodcem pro 2 sosoby 6000 rupií a můžu s klidným svědomím říct, že to za to vůbec nestálo. Viděli jsem toho na Srí Lance opravdu hodně, ale tohle doporučuji minout. Trmáceli jsme se po příšerných cestách, každých pár minut nás míjeli místní na motorkách a všude kolem byli jen pavouci a sem tam ještěrka. Hodinu a půl sjem šli k vodpádu a pak to příšernou cestou zase zpět, bylo po dešti, takže jakmile šlápnete vedle cesty do listí jste plní pijavic, které lezou po botách, kalhotech, no fuj. takže cca 3 hodiny ztraceného času a viděli jsme 1 vodopád. Další jsme s díky odmítli, protože jsme byli utahaní, ulepení, blbě se nám dýchalo ( je tam opravdu velká vlhkost) a navíc jsme byli dost zklamaní. Jako zážitek to nestálo vůbec za nic. Každopádně každý ať si udělá vlastní úsudek, jen doporučuji dlouhé kalhoty, ponožky přes, plné boty, hodně repelentu a vody.

Neregistrovaný uživatel
14.03.2018 23:55:41 185.14.233.***

A měl by si na něj kontakt,nebo aspon jmeno? Děkuju..

Milan.Milan 15.07.2016 20:07:19

Nějaký fotky mám,nějak mě sem nejde vkládat,jen tento jeden,můžu něco poslat na meil,napiš mě ho do SZ.
Milan.

Evelína 15.07.2016 15:55:35

Milan.Milan , fotky ze Sinharaji někde nemáš?

Milan.Milan 14.07.2016 18:51:20

průvodce je přímo u vstupu do parku na místě,všechny výlety jsme měli přes místního člověka,bydleli jsme v Hikkaduvě,byli jsme s ním na velrybách v Mirisse,v Galle,na čajových plantážích Lumbini,v národním parku Uda Walave ,všechno za minimálně poloviční ceny než přes hotelovou nabídku 8-)

mira.nofear 14.07.2016 15:15:49

super, díky :) ja jedu zacatkem srpna, tak snad pocasi bude ok, a jeste otazka, ten pruvodce se zarizuje primo pred vstupem do toho NP Sinharaja na miste?

Milan.Milan 13.07.2016 21:26:00

Byli jsme tam letos v dubnu, vstup pro dva byl za 1150 rupií a průvodce 2000 rupií,je to tam moc pěkný,ale to celá Srí Lanka 8-)

mira.nofear 13.07.2016 21:00:52
NP Sinharaja  

zdravím, rád bych pokud někdo byl v NP Sinharaja na Srí lance, a má nějaké rady, tipy atd. kolem :) někde jsem četl, že vstup tam je pouze s přiděleným průvodcem, nevíte zhruba cenu tohoto průvodce, vstupu atd. ?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu