A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Srí Lanka - Diskuze

Původní dotaz

Nově víza na Srí Lanku !!!

05.10.2011 12:06:18 | VIKIS2
VIKIS2
Bohužel Srí Lanka zavádí od 1.1. 2012 elektronická víza ETA za poplatek 50,- USD. Vízum po příletu za 75,- USD.
No to jim asi moc turisty nepřidá.....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 10:37 78.45.145.***
Chybně vyplněna application for ETA  

Ahoj všichni, chtěla jsem váš poprosit o radu. Vcera jsem vyplnila zadost o vízum a poslala, ale bohužel jsem chybne vyplnila trvaly pobyt. Volala jsem na ambasádu, ale nikdo nezveda. Je trvale bydliště v souvislosti s vízem tak důležité? Budu muset přihlášku vyplnit znovu? Dekuji! :)

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 14:21 194.213.214.***

Kamarádi se vrátili tento měsíc ze Srí Lanky. Víza si kupovali až na letišti v Colombu. Bez problému. Pouze si vystáli menší frontu.

Jitka 01.02.2017 15:36
Re: Nově víza na Srí Lanku !!!  

Nevím, proč platit peníze zbytečně cestovkám, když se dá vízum vyřídit jednoduše online. A je to levnější, bez provize CK.

3Dáda 01.02.2017 10:35
Nově víza na Srí Lanku !!!  

Víza jsem si zaplatil v cestovní kanceláři a je klid

• Jiří Kuchta
L.Fox 23.01.2017 12:27

Tak si odpoviem, čo som sa pýtala, možno sa to zíde niekomu - víza sa dajú zaplatiť aj s debetnou kartou, nemusí byť len kreditka.

Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 16:09 93.99.179.***

Dobrý den, bohužel, neporadím, teprve vízum řeším. Mohu se zeptat jaké jste uvedla port departure? Myslí se tím Praha nebo Dubaj, kde budeme přestupovat?

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 07:10 62.141.0.***

Zdravím, prosím o radu jestli s tím někdo nemá zkušenost. Před 2 dny jsem platila dvě víza, u jednoho přišlo ihned potvrzení o přijetí a následně vízum. Mně ale bohužel nic. Peníze stržené jsou, ale mail nikde. Napadlo mě, že jsem se uklikla, když jsem psala mail.
Někdo zkušenost? Případně je problém nemít to vízum vytištěné?

Děkuji za rady

L.Fox 04.01.2017 11:56

Zdravím,
10.2.2017 idem s kamarátkou na SL.

Musí si každý individuálne vybaviť víza? Nemôžem zaškrtnúť - ako Travel as Group - a zadať nás obe?
Budem to platiť kreditkou, neviem, či to zoberie aj debetnú kartu, ktorú má ona.

A čo sa týka vybavenia si tu tých víz - je jedno kedy to vyriešim, alebo je tam nejaký časový limit? Napríklad max. mesiac pred odletom, alebo podobne?

Vďaka.

Neregistrovaný uživatel
27.12.2016 13:10 27.77.100.***

Cena za vízum na Šrí Lanku je nyní ke konci roku 2016, 35 USD na osobu /30 dní, pokud ho tedy uděláte online na jejich webu http://www.eta.gov.lk/slvisa/

jinak o Šrí Lance a i o dalších zemí Asie (Malajsie,Vietnam,Kambodža,Thajsko) doporučuji přečíst si náš blog: http://samocestovani.blogspot.com/

:-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.11.2016 13:35 78.45.38.***
Re: vízum  

taky sem byla nervózní, ale přišlo mně to během 5 minut - čekala jsem právě nějaké oficiální potvrzení nebo co a až pak sem si všimla, že do 5 minut přišel jen jakýsi mail, kde je vlastně napsáno, že vaše žádost je schválena atd. atd.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu