A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Srí Lanka - Diskuze

Původní dotaz

Nejlepsi cestovka na Sri Lanku - ridici levne

17.05.2014 10:46:51 | Leňous
Leňous
Nabízíme vypracovani programu na Sri Lanku vcetne plazoveho pobytu v hostelech nebo v hotelech (kvalitni vyber). Dále nabízíme ridice na cestu za 50USD/den a auto. Dále nabízíme ubytovani v soukromi v Negombu. Ozvete se na sales zavinac cocotravel tecka cz. Lenka a tym COCOHUTU
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.04.2017 08:28 46.135.42.***
Bez ck, ale se SL průvodcem  

V úterý jsem se vrátila ze své druhé návštěvy SL bez cestovky a mohu jen doporučit..zvolila jsem stejného průvodce a zvládl opět vše na výbornou. Tentokrát to bylo více o přírodě (Adam's peak, Ella, plantáže, vodopády, Trincomalee, Pasikudah...), poprvé více o památkách (Anuradhapura, Dambula, Polonnaruwa...ale I Jaffna..)to bylo v říjnu.. Na webovkách má návrhy cest, ale po dohodě vytvoří vše na přání..samozřejmě ví kdy kam, co je ve zvoleném období blbost, kam naopak jet..zařizoval mi i ubytování, nechtěla jsem velké neosobní komplexy, ale určitou úroveň ano a všechno dopadlo super..pokud máte zájem, tady je kontakt: www.ombralanka.com , na FB jsou logicky i fotky... :-) Ombralanka zelené logo, jmenuje se Isuru Niroshan. Mluví anglicky, ale chtěl by se naučit česky...rozhodně ho zkuste! 8-) Šárka

3Dáda 19.03.2017 20:56
Re: Nejlepsi cestovka na Sri Lanku - ridici levne  

Cestovní kancelář asi nebude opravdu potřeba. Měl jsem CK, delegátku jsem za celý pobyt neviděl. Když mě jejich řidič vyzvedl na letišti, předal mi obálku. V obálce byla nabídka výletů a poslední pokyny. Potom mi ještě předal mobil, kde mě přivítala a podala informace. Řidič neznal trasu do hotelu! Musel se 2x zeptat a nakonec si stejně zapnul Google mapu :-D Další řidič, který nás vezl zpátky na letiště, sice nebloudil, ale zvolil úplně nejpomalejší trasu a vyhnul se rychlé dálnici. Takže cesta 71 km trvala 2:20h. No a nabízené výlety? Zbytečně předražené.

Leňous 17.05.2014 10:46
Nejlepsi cestovka na Sri Lanku - ridici levne  

Nabízíme vypracovani programu na Sri Lanku vcetne plazoveho pobytu v hostelech nebo v hotelech (kvalitni vyber). Dále nabízíme ridice na cestu za 50USD/den a auto. Dále nabízíme ubytovani v soukromi v Negombu. Ozvete se na sales zavinac cocotravel tecka cz. Lenka a tym COCOHUTU

Zpět na všechny diskuze